شرکت کارنو اندیشان ماد

پیشتاز در توزیع لوازم آرایشی و زیبایی در ایران، توزیع برترین برند های داخلی فعال در حوزه لوازم آرایشی، بهداشتی و زیبایی

s f

اطلاعات تماس
تهران - خیابان مطهری - پلاک 161 - طبقه 4
info@karnoco.com
021-88542210-17
ما را دنبال کنید

شرکت کارنو اندیشان ماد

سایه چشم و بهترین انتخاب برای هر رنگ پوست

سایه چشم یکی از ابزار مهم در زیبایی محسوب می شود. برای اینکه چشمانی دلربا بسازیم همیشه نیاز به تبحر در خط چشم نداریم ،کافی است تا مهارتمان را در کاربرد و استفاده از سایه های چشم کمی بالاتر ببریم و از رنگ های مناسب برای سایه پشت چشم استفاده کنیم. در این مطلب سعی داریم تا به آموزش انواع رنگ های سایه به شما خوانندگان عزیز مجله موتن رو بپردازیم.

انواع رنگ سایه برای انواع چشم :

  • در هنگام انتخاب رنگ سایه توجه به حالت و مدل چشم بسیار حائز اهمیت است. افرادی که رنگ چشم تیره دارند از سایه هایی با رنگ طلایی، خاکستری، بنفش، مسی، آبی سیر و قهوه ای استفاده نمایید.
  • افرادی با رنگ چشم روشن بهتر است از رنگ سایه چشم قهوه ای مایل به خاکستری ،خاکستری روشن ،زرد کم رنگ ،قهوع ای مایل به زرد و آبی های روشن استفاده کنید.

رنگ سایه چشم برای پوست های گندمی

برای این نوع پوست می توانید از اکثر رنگ های سایهچشم  استفاده کنید. اگر موی تیره دارید از رنگ های تیره مانند ارغوانی، بنفش،سبز یا آبی با خط چشم با همان رنگ بسیار مناسب و چشم ها را زیباتر می کند.

رنگ سایه چشم برای پوست سبز و روشن

از رنگ های سایه که یک درجه از پوست شما تیره تر است استفاده کنید. از رنگ های براق کرمی برای حالت دادن زیر ابرو و بالای استخوان چشم و برجسته تر نمودن چشمان استفاده کنید.

رنگ سایه چشم برای پوست های مایل به زرد

از رنگ های آبی، خاکستری مایل به آبی، ارغوانی روشن و یا صورتی در وسط چشم و تنالیته تیره تر همان رنگ در کنار چشم میتوانید استفاده کنید.

 

ارسال نظر