بانک اطلاعات شرکت کارنو

آنچه به عنوان وجه تمایز درحوزه صنعت آرایشی ، بهداشتی در رابطه با شرکت کارنو نافذ و جاری می باشد دسترسی و شناخت دقیق از تمام پایگاه های هدف (گالری –داروخانه –سالن –زنجیره ای و…)است که با بررسی گریدبندی تمام نقاط هدف و بررسی محصول و بازار هدف برند امکان یافتن و تطابق نزدیک ترین و درست ترین پایگاه عرضه ی محصول را می یابد و در کوتاه ترین زمان معرفی محصول به نقاط درست در حوزه ی لانچ و برندینگ به اهداف برند و جایگاه پایانی محصول می رسد.

علاوه بر این مطلب امکان دسترسی از لاین پرسنل فروش و تمام اطلاعات مورد نیاز در رابطه با محصول، بازار هدف، موجودی، نوع گرید و حساب مشتری موجب می شود که پرسنل و همکاران ما در مارکت مورد نظر هدفمند و هوشمند عمل نمایند.

گام ها ذکر شده در ذیل اشاره به روند دریافت سفارش است

1.مجموعه از اطلاعات پایش شده شرکت کارنو به عنوان بانک اطلاعات پویا و به روز آوری شده

2.به کارگیری کارشناسان فروش متخصص با بالاترین بهره وری در منابع انسانی، امکانی است در راستای تحقق استراتژی های از پیش تعیین شده

3.کارشناسان فروش، مشتریان (پایگاه ها فروش) را بر اساس مسیربندی از قبل تعیین شده ویزیت می نمایند بر این اساس مشتری همیشه مورد حمایت خدماتی کارشناسان شرکت قرار می گیرد.

4.مسیر حرکت ویزیتورها، ماشین های توزیع و گروه وصول قابل رصد نمودن بوده و از این رو منابع انسانی قابلیت بهره وری بیشتر دارند.

5.بازار سنجی، مخاطب شناسی و رصد لحظه به لحظه اطلاعات میدانی از عملکرد رقبا و همکاران در جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده بر اساس business plan هر برند

6.کارشناسان فروش بر اساس موجودی کالا قیمت و پروموشن سفارش را ثبت می نمایند. براین اساس کارشناسان فروش از به همراه داشتن کیف فولدر رها می شوند و در انرژی آن ها صرفه جویی می شود. مشتریان نیز تصویری خارج از روش سنتی پرزنت کالا را با کیفیتی مناسب تجربه خواهند نمود.

7.ویزیتور سفارش را توسط ارتباط آنلاین به صورت لحظه ای به مدیر سیستم ارسال می کند.

8.مدیر، با تائید سفارشات ارسال شده ی ویزیتورها و ضوابط و دستورالعمل های از پیش تعیین شده فاکتور صادر می کند.