معرفی شرکت کارنو اندیشان ماد

مجموعه کارنو اندیشان ماد با دو دهه تجربه، دانش و اطلاعات در صنایع آرایشی،بهداشتی با عنایت حضرت حق و با همت کارشناسان و مهندسین دانش محور و متعهد همواره تلاش نموده است با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی در حوزه نظام توزیع و مهندسی فروش در راستای تحقق برندسازی با همزاد پنداری با تمام زنجیره های فرایند از تولید –بازاریابی و توزیع تا مدیران و مهندسین فروش دغدغه های این زنجیره شناسایی و نسبت به رفع آنها اقداماتی کم نظیر و درخور شان پر جلال اصحاب تولید کننده، وارد کننده و مصرف کننده نموده است تا مورد تایید و رضایت آستان پر مهر و شان والای مصرف کننده ایرانی قرار بگیرد.

منشور منابع انسانی

خانواده بزرگ کارنو به عنوان یک شرکت پیشرو و متفاوت در صنایع آرایشی بهداشتی با ایمان راستین وعزمی راسخ و رسالتی متعالی و سترک مبنی بر ترویج فرهنگ سلامت در حوزه های زیبایی با در نظر گرفتن شان پر جلال هموطنان ایرانی و به منظور دستیابی به این آرمان والا در راستای رشد و اعتلای فکر و نگرش فرد به فرد خانواده کارنو، خود رو موظف به بیان ارزشهای منابع انسانی دانسته و از این رو مواردی به استان پر مهر شما تقدیم می دارد.

اهتمام این مجموعه همواره بر این اصل استوار گردیده تا همکاران براساس چهار اصل کلیدی که نوعی از ساختار لوگو و آرم شرکت بوده انتخاب شوند که این اصول در گزینش ثروت های انسانی جاری شده است که این چهار اصل عبارتند از اصالت فردی و شخصیتی – نگرش و تفکر سازنده و دانش و تجربه است.

خط مشی شرکت کارنو در حوزه منابع انسانی همواره این بوده که جمعی از نخبه ها را گرده هم آورده و به نوعی صیاد مغزها باشیم تا با اتکاء به اسم این مجموعه کاری نو و خدماتی نوین به ملت ذی شان ایران در صنعت آرایشی و بهداشتی ارائه نماییم.

رسالت شرکت کارنو در خصوص منابع و ثروت های انسانی توانمندسازی و رشد دادن همکاران و تمامی حوزه های فرضیه و متصوره در کارها و انجام صفات هر چه بهتر و متعالی تر بوده و هست، در این خصوص و بی وقفه در جستجوی موفقیت های بیشتر هستیم.

ارزش های بنیادین این خانواده بزرگ شامل صداقت، درستکاری، وفاداری به فرهنگ اصیل خانواده ایرانی ادب و احترام و کمک به همنوع بوده و بدون کوچکترین مماشات لحظه ای از این مهم عقب نخواهیم نمود.

در خانواده بزرگ کارنو به کوچکترین تحول مثبت و سازنده ارج نهاده می شود ما با مسئولیت پذیری تمام و کمال همه نسبت به هم متعهد، وفادار و صادق هستیم.

ایجاد ترویج و نهادینه نمودن فرهنگ(زندگی ارزشمند و کار ارزشمند)عناصری است که ما رو از دیگران متمایز می نماید.

ما در این مجموعه با اقتدار و تواضع، نظم فرد جمعی همواره با سرلوحه قرار دادن رعایت اصول مشتری مداری و تعهد به همنوع و دینی که به اجتماع احساس می کنیم و دلسوزانه برای شرکت فکر و کار می کنیم.

شرکت کارنو با همت همه اعضاء با نگاهی حرفه ای و مسئولانه به انجام درستی از کارها و انجام وظایف و مسئولیت پذیری در همه امور گام می نهیم و همواره در پی استعدادهای جدید و تفکرهای به روز هستیم.

در شرکت کارنو عزم همه همکاران بر فعل خواستن و تعالی و رشد روز افزون خانواده کارنو می باشد و با الهام از نام کارنو روشهای سنتی و قدیمی را به چالش کشیده و با نگاهی نافذ به روشهای بدیع و نو به جهانی شدن فکر می کنیم و برای جهانی شدن گام بر می داریم. تاهمواره با خدماتی نوین برای داشتن ایرانی همیشه آباد و فاخر بسان در همیشه خوش بدرخشیم.

مارکتینگ شرکت

از زمانی که محصول در شلف پایگاه های مورد نظر مستقر می گردد رسالت واحد مارکتینگ شرکت کارنو در راستای ارائه اطلاعات به مسئول پایگاه و مصرف کننده نهایی آغاز می گردد.

ما با گروهی از متخصصین در حوزه آرایشی-بهداشتی و رنگ مو با برگزاری دوره های آموزشی و فستیوال های شگفت انگیز به روند خروج محصول از نقاط مستقر شده کمک می کنیم و فرایند فروش و ارائه خدمات پس از فروش را تا رضایت مصرف کننده نهایی ادامه می دهیم.

سرمایه انسانی شرکت کارنو اندیشان ماد

ساختار دموکراتیک و شایسته سالار شرکت کارنو اندیشان ماد همواره در راستای جذب،نگهداری ارتقاء و آموزش افرادی نخبه با پتانسیل های فوق العاده بوده که امروز بعد از گذشت دو دهه آنچه عملکرد و عملیات سازمانی ما را از دیگران متمایز می کند همراهی همکارانی است که در این دو دهه از ابتدای پی ریزی نام کارنو همراه ما بوده اند و همچنین هم رزمی خستگی ناپذیر در راستای اهداف سازمانی ما کوشیده اند و سازمان کارنو را ساخته اند.

شرکت کارنو امروز دارای 110 همراه خستگی ناپذیر است همراهانی که هر یک عضوی موثر و هوشمند درچارت سازمانی و ساختاری هستند.

منشور سازمانی شرکت کارنو اندیشان ماد

ماموریت شرکت کارنو اندیشان ماد

شرکت کارنو اندیشان ماد با هدف انجام کاری نو حمایت از تولید داخلی، اشاره فرهنگ استفاده از محصول با کیفیت ایرانی برای مصرف کنندگان در سال 1380 فعالیت خود را آغاز نموده و امروز با برخورداری از دانش روز دنیا نیروها کارآزموده و مجرب، سیستم های مدیریتی هوشمند و ساختاری کارزموده و مجرب محصولاتی با کیفیت با در بازار آرایشی بهداشتی ارائه نموده است، محصولاتی که در شان مصرف کننده فهیم ایرانی می باشد.

چشم انداز

شرکت کارنو با عزمی راسخ وتلاش بی وقفه سعی در معرفی و توزیع محصولات فاخر تولید کنندگان ایرانی در جهان دارد. تا با دیگر توان و قدرت تولید و ذکاوت اصحاب تولید کننده داخلی در حوزه های جهانی مطرح و ارائه نماید.

بانک اطلاعات شرکت کارنو

آنچه به عنوان وجه تمایز درحوزه صنعت آرایشی ، بهداشتی در رابطه با شرکت کارنو نافذ و جاری می باشد دسترسی و شناخت دقیق از تمام پایگاه های هدف (گالری –داروخانه –سالن –زنجیره ای و…)است که با بررسی گریدبندی تمام نقاط هدف و بررسی محصول و بازار هدف برند امکان یافتن و تطابق نزدیک ترین و درست ترین پایگاه عرضه ی محصول را می یابد و در کوتاه ترین زمان معرفی محصول به نقاط درست در حوزه ی لانچ و برندینگ به اهداف برند و جایگاه پایانی محصول می رسد.

علاوه بر این مطلب امکان دسترسی از لاین پرسنل فروش و تمام اطلاعات مورد نیاز در رابطه با محصول، بازار هدف، موجودی، نوع گرید و حساب مشتری موجب می شود که پرسنل و همکاران ما در مارکت مورد نظر هدفمند و هوشمند عمل نمایند.

گام ها ذکر شده در ذیل اشاره به روند دریافت سفارش است

1.مجموعه از اطلاعات پایش شده شرکت کارنو به عنوان بانک اطلاعات پویا و به روز آوری شده

2.به کارگیری کارشناسان فروش متخصص با بالاترین بهره وری در منابع انسانی، امکانی است در راستای تحقق استراتژی های از پیش تعیین شده

3.کارشناسان فروش، مشتریان (پایگاه ها فروش) را بر اساس مسیربندی از قبل تعیین شده ویزیت می نمایند بر این اساس مشتری همیشه مورد حمایت خدماتی کارشناسان شرکت قرار می گیرد.

4.مسیر حرکت ویزیتورها، ماشین های توزیع و گروه وصول قابل رصد نمودن بوده و از این رو منابع انسانی قابلیت بهره وری بیشتر دارند.

5.بازار سنجی، مخاطب شناسی و رصد لحظه به لحظه اطلاعات میدانی از عملکرد رقبا و همکاران در جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده بر اساس business plan هر برند

6.کارشناسان فروش بر اساس موجودی کالا قیمت و پروموشن سفارش را ثبت می نمایند. براین اساس کارشناسان فروش از به همراه داشتن کیف فولدر رها می شوند و در انرژی آن ها صرفه جویی می شود. مشتریان نیز تصویری خارج از روش سنتی پرزنت کالا را با کیفیتی مناسب تجربه خواهند نمود.

7.ویزیتور سفارش را توسط ارتباط آنلاین به صورت لحظه ای به مدیر سیستم ارسال می کند.

8.مدیر، با تائید سفارشات ارسال شده ی ویزیتورها و ضوابط و دستورالعمل های از پیش تعیین شده فاکتور صادر می کند.

جشن پایان سال

جشن پایان سال